Pytania i Odpowiedzi

  1. Jeśli znasz numer części, możesz skorzystać z wyszukiwarki części według numeru.
  2. Jeśli nie znasz numeru części, możesz skorzystać z katalogu części, gdzie możesz wprowadzić numer VIN samochodu albo go wybrać z listy zaproponowanej w katologu. Znajdź żądaną część, naciśnij na jej numer i zobaczysz informacje o oryginalnych częściach stosowanych przez producenta samochodu i zamiennikach, wraz z informacją o dostępności, terminach dostawy i kosztach.
  3. Możesz wysłać zapytanie do naszego konsultanta — wybierz tę sekcje w menu, uzupełnij dane samochodu i informację o żądanej części. Odpowiemy na Twoje zapytanie w najkrótszym możliwym terminie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.
  4. Możesz zadzwonić do naszego biura i zapytać o dostępność części. Do tego będzie potrzebny numer VIN samochodu lub numer/kod części. Telefony możesz sprawdzić w górnej części strony lub w dziale kontakt.

 

Kod VIN pojazdu jest potrzebny do doboru części. Nie gwarantuje to jeszcze jednak doboru odpowiedniej części. Dlatego nasz konsultant może poprosić o dodatkowe informacje o samochodzie, np. pojemność silnika, typ paliwa itp.

Tak. Można zamówić części do samochodów chińskich. Proponujemy części do samochodów europejskich, amerykańskich, japońskich, koreańskich i chińskich, z kierownicą z prawej lub z lewej strony.

Tak, można zamówić części używane. Współpracujemy z największymi centrami części używanych w Polsce. Czas realizacji zamówienia zależy od typu części, marki itp. Aby zamówić część używaną wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić do naszego biura.

Tak, można. My zawsze wybieramy najkorzystniejszy wariant, ale jeśli chcesz wybrać inna firmę - możesz to zrobić.

Tak, dostarczamy towar do klienta. Jeśli to jest nie daleko naszego biura - dowozimy własnym transportem; jeśli to jest w innym mieście - towar wysyłamy kurierem. Ceny transportu zależą od cennika firmy kurierskiej.  

Zadaj pytanie
Imię*
E-mail*
Telefon
Pytania*